KuzeyGuney Fan Sitesi >> KuzeyGuney Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karımdan çok Kıvanç'ı görüyorum

2 posters

Karımdan çok Kıvanç'ı görüyorum Empty Karımdan çok Kıvanç'ı görüyorum

Mesaj tarafından Admin Cuma Mart 02, 2012 2:21 am

Buğra Gülsoy, eşini çok özlediğini açıkladı.

Temmuz ayında oyuncu Burcu Kara'yla hayatını birleştiren Buğra Gülsoy, sadece bir hafta balayı yaptıklarını söylüyor ve hayatlarının sette geçtiğini söylüyor: "Evlendik, bir hafta sonra 'Kuzey Güney'in çekimleri başladı. Sürekli setteyim. Burcu da 'Yıllar Sonra' dizisinde çok yoğun çalışıyor. O nedenle karımı çok özlüyorum. Az görüşebilmemize rağmen evliliğimiz gayet güzel gidiyor, iyiki Burcu'yla evlenmişim."

Kıvanç Tatlıtuğ'la oynamak nasıl? "Kardeş gibi olduk" diye açıklamalarını okudum...
Karımdan çok Kıvanç'ı görüyorum. Nasıl kardeşim olmasın? (Kahkahalar) İyi anlaşıyoruz, sette hep birlikteyiz. Burcu bize yemek yapıyor. Biz de yemekler yiyoruz, dizi izliyoruz. Birlikte spora gidiyoruz.

"KIVANÇ'IN OYUNCULUĞUNA HERKESİN AĞZI AÇIK KALDI"

'Kuzey Güney' dizisi başladı başlayalı Kıvanç Tatlıtuğ'un kaslarını ve oyunculuğunu konuşuyoruz. Sen bir önceki projende bir tecavüzcüyü oynadın, şimdi Güney'sin. Sana haksızlık edildiğini düşünüyor musun?
Bence kimse sadece Kıvanç'ın kaslarının peşine düşmedi. Kıvanç'ın oyunculuğunu konuştu. Çünkü Kıvanç 'Aşk-ı Memnu'da bir Behlül karakterinden çıktı. Sürekli "Mankenden oyuncu olur mu?" diye konuşulur. Böylesi bir projede onun değişmiş ve farklı bir şekilde oynaması insanların dikkatini çekti. Kıvanç da böylece "Bakın işte ben bir oyuncuyum" dedi. Herkesin ağzı açık kaldı ve böyle bir durum oldu. Bana haksızlık yapıldığını düşünmüyorum. (HT Magazin)

Televizyongazetesi.com
Admin
Admin
• Site Kurucusu
• Site Kurucusu

https://kuzeyguney.forum.st

Karımdan çok Kıvanç'ı görüyorum Empty Geri: Karımdan çok Kıvanç'ı görüyorum

Mesaj tarafından remziye Cuma Mart 02, 2012 4:11 am

hahay Smile
remziye
remziye